Výroba

Ve společnosti je zaměstnáno okolo 30-ti zaměstnanců.

Hlavní činností společnosti je:

Výroba atypických památkově chráněných a historických výrobků

– špaletová okna, repliky dveří, stropů a nábytku, obložení stěn…

Stavební truhlářství

– zdvojená okna, jednoduchá okna, interiérové a vstupní dveře, typové dveře s bezpečnostním kartovým systémem, zárubně, obklady z lamino-třískových, dýhovaných desek…

Nábytková výroba

– výroba nábytku a bytových prvků dle moderního stylu a designu jako jsou kuchyňské linky, vestavěné skříně, schodiště a další nábytek…

Naše společnost zajišťuje kompletní dodávku truhlářských prvků celých staveb včetně výroby a montáže protipožárních uzávěrů a obkladu.

vše vyráběno na dřevoobráběcím CNC centru…..    ukázky ZDE

ROBOTICKÁ STŘÍKACÍ LINKA CEFLA

V červenci roku 2023 pořídila společnost robotickou stříkací linku.

LOWER DISCMASTER 3DBB-1350-V+AC WORD

Jednostranná finišovací bruska s vakuovým stolem a odsáváním

V červenci 2017 naše společnost pořídila pro zefektivnění a zrychlení výroby kartáčovou brusku s 5-ti jednotkami a unikátním systémem broušení truhlářských prvků před a po povrchové úpravě. Obsahuje 3 diskové stanice s 16-ti disky a 2 kartáčovací válce o průměru 400 mm s integrovaným vakuovým stolem a ofukovacím systémem blowing řízeným senzorem.

Kuchyňské studio

Součástí společnosti je i kuchyňské studio, kde zpracujeme Váš návrh kuchyňské sestavy, vestavěných skříní a interiérů v programu Arcon. Kuchyňské sestavy dodáváme včetně elektrických spotřebičů, dřezů, drátěného programu, osvětlení a jiného dle Vašeho přání.